10 lat istnienia

ANNA WENDZIKOWSKA AMBASADORKĄ J.P. CHENET

Anna Wendzikowska, popularna prezenterka telewizyjna i aktorka została Ambasadorką marki J.P. Chenet. Znana z eksluzywnych wywiadów z gwiazdami światowego kina prezenterka i aktorka będzie wspierać swoim wizerunkiem jedną z dziesięciu najsilniejszych i największych marek wina na świecie.

JP. Chenet to wyjątkowe francuskie wino, którego unikalna butelka skrywa najlepsze smaki i aromaty. To idealny sposób na celebrowanie codziennych chwil i wyjątkowych spotkań w gronie przyjaciół i najbliższych.

Odwiedź nas:
www.facebook.com/JpChenetPoland
www.instagram.com/jpchenet_pl

10 lat istnienia

ECO HOMINI JEST NA pTAK!

Ekologiczne wino Eco Homini z charakterystycznym ptaszkiem na etykiecie zostało patronem uroczyska dla ptaków w Okonku - Księżycowe Łąki.
To 600 hektarów podmokłych łąk, muraw i mokradeł - raj dla wielu ptaków m.in.: czajek, kszyków i gęsi i cennych gatunków roślin. Wspólnie chronimy ten obszar dla dobra ptaków, ale również dla nas - bo bagna są dobre dla klimatu!

Więcej informacji:

https://jestemnaptak.pl/artykul/razem-przywracamy-bagna-dla-ptakow

10 lat istnienia

PORTAREI - SMAK PORTUGALSKIEJ PRZYGODY

Rozpocznij portugalską przygodę z winami PortaRei, które powstają w rodzinnej winiarni Arcos Rei. Idealne na letnie popołudnie białe półwytrawne PortaRei zachwyci aromatami białych owoców i nutami cytrusów. Natomiast czerwone półwytrawne PortaRei będzie pięknym zwieńczeniem upalnego dnia.
10 lat istnienia

GRANDE CONTE PROSECCO - LA BELLA VITA

Prezentujemy gamę jakościowego Prosecco Premium w unikatowej butelce atmosphere, w tym najbardziej poszukiwaną NOWOŚĆ czyli Prosecco Rose.

Grande Conte to złota kolekcja najlepszych włoskich szczepów, różnorodność stylów, niepowtarzalny aromat i nuty smakowe oraz doskonałe dopasowanie do uwielbianej przez wszystkich włoskiej kuchni.